PunktSEO.pl

ZennoPoster – twórz narzędzia bez znajomości programowania


Notice: Undefined index: dirname in /home/punktseo/domains/punktseo.pl/public_html/wp-content/themes/modernize-v3-17/include/plugin/filosofo-image/filosofo-custom-image-sizes.php on line 135

Notice: Undefined index: extension in /home/punktseo/domains/punktseo.pl/public_html/wp-content/themes/modernize-v3-17/include/plugin/filosofo-image/filosofo-custom-image-sizes.php on line 136

ZennoPoster to narzędzie, które może znacząco ułatwić Ci życie. Do czego służy zatem ZennoPoster? Często spotykasz się z sytuacją, ze musisz zrobić jakieś zadanie, które składa się z powtarzalnych czynności? Potrzebujesz przykładowo założyć 20 skrzynek e-mail lub pobrać treść z 50 podstron do pliku tekstowego? Jeżeli zdarzyły Ci się tego typu zadania, które najchętniej zleciłbyś programiście, który napisałby program, który wykona to za Ciebie. Teraz te i wiele innych czynności może zrobić ZennoPoster. Może nie od razu, ale jesteś wstanie w prostym wizualnym edytorze nauczyć narzędzie co ma robić, następnie stworzony „program” zrobi tą czynność za Ciebie.

Dla kogo jest zatem ZennoPoster?

 • pozycjonerzy i szeroko rozumiana branżą SEO
 • osoby pracujące, tworzące bazy danych
 • osoby, które zajmują się budowaniem wizerunku w sieci
 • blogerzy

Czy nauka pracy z ZennoPosterem jest ciężka?

Moją przygodę z tym narzędziem rozpocząłem około 2014 roku, intensywna nauka zajęła mi około dwóch tygodni. Po tym czasie byłem wstanie w dość szybkim czasie stworzyć większość narzędzi, które potrzebowałem. Nie mogłem nazwać się eksperem i specyficzne zadania były jeszcze sporym wyzwaniem. Dodam jeszcze, że moja widza z zakresu programowania jest bardzo niewielka i samodzielne stworzenie programu w jakimś języku programowania byłoby praktycznie nie możliwe. Uważam, że po 2 tygodniach – wiedza z zakresu obsługi ZennoPostera daje nam możliwości jakie na pewno nie posiedlibyśmy ucząc się innego języka programowania.

zennoposter-projectmaker

ZennoPoster – ProjectMaker

Jak działa ZennoPostera?

 • posiada narzędzie ProjectMaker, w którym z „klocków” składamy nasz program. Wiedza na tym etapie to poznanie za co odpowiadają poszczególne elementy.
 • obok widoku roboczego mamy podgląd przeglądarki, w którym na żywo widzimy efekty pracy naszego programu
 • w ZennoPoster jest dodatkowy moduł odpowiedzialny za łamanie prostych zabezpieczeń Captche.
 • mamy możliwość podpięcia zewnętrznych łamaczy zabezpieczeń np. Antigate, 2Captcha
 • właściwy program, to narzędzie, w którym uruchamiamy stworzone programy i możemy śledzić ich działanie

Ile kosztuje ZennoPoster?

Cena ZennoPostera zaczyna się od 87 dolarów. Mamy w tym 6 miesięcy aktualizacji, po tym okresie program nadal działa, jednak nie mamy dostępu do jego najnowszych wersji. Jeżeli będziemy chcieli wykupić aktualizację na kolejne 6 miesięcy będzie nas to kosztowało 30 dolarów. Kilka razy w roku są promocję na zakupo ZennoPostera i wtedy można go kupić ok. 30% taniej.

Poniżej szczegółowy cennik w zależności od wersji:

 

 

Chciałbym stworzyć program w ZennoPosterze ale nie mam czasu się go uczyć.

Jeżeli  potrzebujesz stworzyć program/szablon do ZennoPostera, napisz do mnie – mogę go odpłatnie dla Ciebie stworzyć. Napisz na: punktseo.pl@gmail.com.  Na swoim koncie mam stworzonych ponad 100 szablonów ZennoPosterach, które np.:

 • szablon ZennoPoster do zakładania adresów e-mail
 • szablon ZennoPoster do zakładania kont na forach (m.in.: MyBB, phpBB)
 • szablon ZennoPoster tworzące tematy na forach
 • szablon ZennoPoster zbierający dane z Google
 • szablon ZennoPoster automatycznie zarządzający katalogami stron
 • szablon ZennoPoster generujący strony zapleczowe pod pozycjonowanie
  i wiele, wiele innych 🙂

 

Leave a Reply

*

three × = six