PunktSEO.pl

Katalogi Firm

katalogi firmZapraszam do zakupu MultiKodu do grupy mocnych katalogów firm.

Grupa katalogów posiada moc SEO potwierdzoną parametrami:

 • są zaindeksowane w google (wpisy szybko się indeksują)
 • posiadają wysoki PageRank
  • 1x PageRank 6
  • 5x PageRank 5
  • 4x PageRank 4
 • posiadają bardzo wysoki TrustFlow (by MajesticSEO) – wszystkie ponad 30 !
 • do katalogu przyjmowane są tylko strony firmowe
 • przyjmowane są tylko unikalne – dobrej jakości opisy

 

Koszt akceptacji wpisów w katalogu

Opcja standardowa – zakup indywidualnie na każdym katalogu:

 • Dodanie wpisu zwykłego (link w postaci URL) to koszt 12zł (płatność SMS dla 1 katalogu) lub 6zł (płatność przelewem – dodanie do 1 katalogu)
 • Dodanie wpisu premium na 360 dni (link anchor tekst z kategorii i podkategorii) koszt 25zł (płatność przelewem – dodanie do 1 katalogu)

 

Opcja multikodu – zakup 1 kodu umożliwiającego dodania strony firmowej do 10 katalogów firm:

 • Oferta specjalna MultiKodu wpis typu: zwykły. Zamiast 60zł: koszt 40zł. (czyli koszt dodania do 1 katalogu to tylko 4zł ! )
  kup-terazhttps://ssl.dotpay.pl/?id=62294&code=fut2
 • Oferta specjalna MultiKodu wpis typu: premium. Zamiast 250zł: koszt 200zł (czyli koszt dodania do 1 katalogu to 20zł na 360 dni – wpis promowany ! ). W celu zakupu prosimy o kontakt mailowy: punktseo.pl@gmail.com (możliwość wystawienia faktury proformy).

 

W celu otrzymania faktury VAT prosimy po zakupie kodów przesłać dane transakcji oraz dane do faktury na maila: punktseo.pl@gmail.com

Cennik większej liczby kodów w postaci pdf: pdf-icon

Kupiony kod uprawnia do dodania 1 wpisu do 10 katalogów:

http://www.nawigator.org.pl
http://www.eforte.com.pl
http://www.jtag.pl
http://www.balzers.pl
http://www.ramboll.com.pl
http://www.maandag.pl
http://www.lesson.org.pl
http://www.naftims.pl
http://www.komdat.pl

http://www.c-lite.pl

Co daje dodanie strony do naszych katalogów firmowych?

 • Wpisy po zaindeksowaniu wyświetlają się wysoko w google na nazwę firmy
 • Wysoko wyświetlane wpisy mogą przedstawiać ciekawą ofertę i dane kontaktowe
 • Wysoko wyświetlane wpisy w google mogą „zepchnąć” na dalsze pozycję strony wyświetlające negatywne opinie
 • Wpisy mogą „ocieplić” wizerunek firmy w wynikach wyszukiwania google
 • Wpisy poprawiają widoczność strony firmowej w google

 

Pozycje fraz po dodaniu strony do katalogu:

seo-stat2seo-stat3 seo-stat1

Przykładowe wpisy w katalogu:

przykladowe_wpisy_katalogi_firm

Dane katalogów firm: październik 2016:

katalogi_firm

Dane katalogów firm: kwiecień 2016:
porownanie katalogów

Częste pytania:

Katalogi firm są płatne – to dobrze czy źle?

Dużo osób pytało mnie – czemu nie umożliwić dodawania też wpisów darmowych. Odpowiedź jest prosta – wtedy wiele osób próbowałoby dodawać strony niskiej jakości myśląc „za może się uda„. Płatne katalogi firm nie dają gwarancji, że takich osób nie będzie – ale na pewno każdy dodający zastanowi się 2 razy zanim wyda te kilka złotych by dodać niskiej jakości stronę. Podsumowując – płatne katalogi stron to stawianie na jakość wpisów a nie ich ilość. Dlatego zdecydowanie to dobre rozwiązanie.

Czy dodanie strony firmowej do katalogu jest drogie?

Zdecydowanie nie – lepiej dodać stronę do 10 dobrych katalogów firm i wydać te 40zł (brutto) niż wydać kilkadziesiąt złotych na blast do setek-tysięcy niewiele wartych katalogów. Czemu? Powodów jest bardzo wiele od najprostszych – katalogi te są bardzo niskiej jakości, wpisy w 99% się nie zaindeksują a ich zduplikowane treści tylko osłabią takimi linkami stronę..

Czy dobrze jest podlinkować wpis w waszym katalogu?

Wpisy same się indeksują po kilku-kilkunastu dniach w większości przypadków więc raczej nie ma potrzeby dodatkowego podlinkowania. A jeżeli już chcesz podlinkować swój wpis – dodaj o nim informację na kilku blogach / forach ale nie podlinkowywuj SWLami i spamowymi blastami. W końcu dodając stronę do naszych katalogów chcesz mieć mocne linki a nie spamowe – podlinkowując nasze katalogi spamem – osłabiasz je i docelowo swoją stronę też.

Czy te katalogi firm naprawdę moją moc i są dobre?

Zdecydowanie tak – tworząc je stawiałem na jakość nie na ilość. Są dobrze podlinkowane a wpisy w nich dodane pojawiają się na czołowych stronach pod frazy związane z nazwami wielu firm. Powtarzam to już wiele razy – ale dodając unikalny tekst do kilku katalogów (dobrych) możemy osiągnąć lepszy efekt niż dodając spamerskie wpisy w tysiącach serwisów.

Jaki wpis dodać normalny czy premium?

Tu zależy na jakim etapie pozycjonowania jesteś. Jeżeli zaczynasz pozycjonować swoją  firmę (klienta) wystarczy zwykły wpis budujesz sobie trust rank dzięki linkom. Dodając wpis premium linkujesz poprzez słowo kluczowe dając już moc pod konkretne słowo – dobrze takie linki pozyskiwać w dalszych etapach pozycjonowania – po zbudowaniu „mocy” domeny pozycjonowanej.

Jakie jeszcze katalogi stron wybrać?

Pokusiłem się przygotować taką listę – jednak zobacz datę aktualizacji – pisząc tą odpowiedź lista ta była już ponad pół roczna więc część z tych katalogów mogła być już np. zbanowana. Tu jest ranking katalogów stron jest ta lista.

Czy wasz spis firm jest często uaktualniany ?

Tak, na bieżąco (min. 1 raz w tygodniu) dodajemy nowo-zgłoszone firmy. Natomiast ok. raz na pół roku usuwamy strony które już nie istnieją. Co za tym idzie nasza baza firm jest stale aktualna i warto się do niej dodać. Dodatkowo dajemy możliwość edytowania wpisów firm które są już w bazie – jest to usługa bezpłatna. Dlatego warto dodawać wpisy jako zarejestrowani użytkownicy.

Czy dodawanie unikalnych wpisów jest obowiązkowe?

Tak jest to wymagane. Jeżeli wpis będzie nie unikalny (czyli będzie występować też w innych katalogach/stronach) to duże prawdopodobieństwo, że wpis nie zostanie dodany a opłata nie zostanie zwrócona. Takie restrykcje mają za zadanie sprawić, ze wpisy będą mocne i będą wysoko w google. Pamiętaj – dodając unikalne wpisy – będziesz mieć mocne linki.

Czy do katalogów dodawane są tylko strony firmowe?

Tak, jest to specyficzny katalog stron – bo firmowy. Nasz spis zawiera tylko firmy i niestety jeżeli Twoja strona nie jest stroną firmową – nie dodamy jej do naszych zasobów.


Zakup 1 multikodu za 40zł (do 10 katalogów):
kup-teraz